Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

OSZCZĘDNOŚCI


W tej zakładce znajdziecie państwo zestawienieaktualnych, polecanych produktów bankowych, umożliwiających bezpieczne pomnażanie oszczędności. Do produktów finansowych, które pozwalają powiększać ilośćzainwestowanych pieniędzy, bez żadnego ryzyka ich utraty, należą między innymi:
Lokata bankowa – jest to umowa między bankiem a klientem dotycząca lokowania środków pieniężnych zawierana na czas określony. Bank zobowiązuje się wypłacić kapitał wraz z odsetkami na koniec okresu umowy.Lokaty dzielą się na odnawialne i nieodnawialne. Przy pierwszej opcji po upływie terminu lokata jest automatycznie odnawiana. W przypadku tych drugich po upływie terminu środki zostają zwrócone klientowi.Klient, który podejmie środki przed terminem okresu lokaty ponosi konsekwencje, z reguły w postaci utraty części bądź całości nagromadzonych odsetek.
Rachunek oszczędnościowy– rodzaj rachunku bankowego przeznaczonego dla osób fizycznych. Środki zgromadzone na rachunku są wyżej oprocentowane niż na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych. Mimo że rachunek oszczędnościowy jest podobnie jak ROR rachunkiem „a vista” (wpłaty w dowolnym momencie i wypłata środków na każde żądanie), to w praktyce banki poprzez stosowane systemu opłat i prowizji mogą tę dostępność zmniejszać (np. pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, ale od kolejnych pobierana prowizja, która ma zniechęcać właścicieli do zbyt częstych wypłat i traktowania rachunku jak rachunku rozliczeniowego).
Doświadczenie i wiedza jaką posiadamy w zakresie powiększania zgromadzonych oszczędności, pozwoliły nam przygotować poniżej zestawienie wielu polecanych lokat bankowych oraz rachunków oszczędnościowych. Każdy znajdzie właściwy produkt finansowydla siebie - wybór poprzez kliknięcie w jego nazwę.

1. (100P) Otwarte Konto Oszczędnościowe ING BANK ŚLĄSKI 

2. (115A) Lokata Bezkarna BGŻ OPTIMA 

3. (130C) Lokata bankowa 12-mcy SANTANDER

4. (100A) E-lokata na nowe środki od GETIN BANK

5. (70A) Konto oszczednościowe NEST BANK

6. (70A) Konto osobiste NEST BANK

 

5.(120A) Lokata bezkompromisowa BGŻOPTIMA