Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

UBEZPIECZENIA


W tej zakładce znajdziecie państwo spisaktualnych, polecanych ubezpieczeń, umożliwiających pozyskanie dodatkowych środków pieniężnych od firm ubezpieczeniowych, w razie nagłych lub też zaplanowanych sytuacji. Ubezpieczenie inaczej umowny obowiązek świadczenia ubezpieczyciela na wypadek powstania zdarzeń w życiu, zdrowiu lub mieniu ubezpieczonego; wykonanie obowiązku ubezpieczyciel realizuje poprzez wypłatę odszkodowań lub świadczeń z funduszu tworzonego ze składek wnoszonych przez jednostki zagrożone tymi zdarzeniami.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów ubezpieczeń. Doświadczenie i wiedza jaką posiadamy w zakresie polecanych produktów ubezpieczeniowych, pozwoliły nam przygotować poniżej ich zestawienie. Każdy znajdzie właściwy produkt finansowy dla siebie- wybór poprzez kliknięcie w jego nazwę.

1. (40S) Ubezpieczenie na życie Młody Bóg  PRUDENTIAL

2. (33A) Ochrona życia i zdrowia AXA

3. (18T) Ubezpieczenia mieszkania AEGON

4. (30A) Rakowi Wspak NATIONALE