Odkurzacze pionowe to bardzo ciekawe rozwiązanie dla naszych domów. Lekkie, poręczne i bezprzewodowe. Takim odkurzaczem aż chce się sprzątać. Zapewniają mobilność i ciekawe rozwiązania takie jak funkcja sprzątania na mokro a mocne akumulatory są w stanie zapewnić nam, że posprzątamy cały dom bez pośpiechu. Dlatego w tym zestawieniu przygotowaliśmy dla was najlepsze odkurzacze pionowe. Ranking podzieliliśmy na standardowe trzy kategorie, czyli: budżetowe, rozsądne i z najwyższej półki.

ELECTROLUX EER75NOW

W odkurzaczu bezprzewodowym najważniejsze jest nie siła ssania czy przepływ powietrza a pojemność akumulatora i czas pracy. Nic nam po odkurzaczu, który dobrze sprząta, ale co chwila trzeba go ładować i nie wystarcza nam baterii na odkurzenie całego domu. Dlatego wszystkie odkurzacze w tym zestawieniu są w stanie odkurzać przez co najmniej 30 minut, ale potrafią też równie dobrze sprzątać. Electrolux EER75Now jest jednym z takich odkurzaczy czas pracy 35 minut w zupełności wystarczy, aby posprzątać cały dom. Czas ładowania jest mniejszy niż średnia a są to cztery godziny. Odkurzacz jest wyposażony w stację dokującą która ułatwi nam ładowanie. Samo urządzenie jest to typowy odkurzacz z możliwością odłączenia, czyli 2w1. Urządzenie wyposażone w dwie akcesoryjne szczotki: pierwsza szczelinowa, druga szersza z włosiem. Za około 600 złotych możemy stać się właścicielami takiego urządzenia.

BOSCH BBH 21830L

Kolejną propozycją w pierwszym przedziale cenowym jest propozycja z serii Readyy’y od Boscha. Odkurzacz jak sam producent opisuje do sprzątania w między czasie. Do różnych zadań: szybko czyści wszystkie podłogi, nawet pod meblami dzięki niezwykle elastycznemu przegubowi szczotki oraz inne powierzchnie dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi ręcznemu. Zawsze pod ręką: bezprzewodowe odkurzanie bez ograniczeń i solidna samo stojąca konstrukcja dla łatwego przechowywania i ładowania gdziekolwiek w domuCzas pracy do 36 minut, samo stojąca konstrukcja czy bardzo łatwe czyszczenie samego urządzenia sprawiają, że w dosyć nie dużej kwocie można kupić urządzenie, które będzie spełniać nasze wymagania. Ten odkurzacz możecie kupić za niecałe 600zł.

Rozsądne

Dyson V8 Absolute

Trochę starsza, ale nadal świetna propozycja od Dysona. V8 Absolute da sobie radę z każdą powierzchnią. Głęboko czyści dywan. Zbiera sierść zwierząt. Mocny silnik umieszczony wewnątrz wałka ssawki kieruje sztywne nylonowe włosie w środek dywanu, aby usunąć głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Zbiera duże zanieczyszczenia i drobny kurz z twardych podłóg jednocześnie. Wałek elektro szczotki pokryty jest miękką nylonową tkaniną, która zbiera większe zanieczyszczenia, podczas gdy antystatyczne włókna węglowe usuwają drobny kurz. Szybko i łatwo zmienia się z odkurzacza bezprzewodowego w ręczny. Doskonale wyważony dla łatwego sprzątania wysoko położonych powierzchni. Nowy mechanizm opróżniania pojemnika higienicznie wysuwa kurz i zanieczyszczenia jednym ruchem. Nie ma konieczności dotykania brudu a pojemny akumulator zapewnia czas pracy urządzenia na poziomie 40 minut Za V8 będziecie musieli zapłacić około 1600zł

Philips SpeedPro Aqua FC6729/01

Nowe rozwiązania od philipsa z serii Aqua wprowadziły trochę nowości na rynek odkurzaczy bezprzewodowych. Odkurzacz 3w1, czyli odkurzacz, odkurzacz ręczny i dodatkowo funkcja sprzątania na mokro. Nasadka zasysająca 180° pozwala na efektywne i precyzyjne zbieranie kurzu a Podświetlenie LED nasadki uwidacznia ukryty kurz i inne zabrudzenia. Dodatkowo Mini turbo szczotka do szybkiego odkurzania miękkich powierzchni oraz Do wielu rodzajów zanieczyszczeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń a pojemny akumulator zapewniający do 50 minut pracy umożliwi nam swobodne sprzątanie. Za taki odkurzacz trzeba zapłacić w granicach 1600zł.

Najwyższa półka

Dyson V11 Absolute Pro

Dyson jest bardzo znana i ceniona firma, a ich produkty górują w najwyższej klasie. Dlatego do tego zestawienia trafia najnowszy ich model czyli V11 Absolute pro. Odkurzacz został wyposażony o 20% większą baterią co skutkuje 60 minutowym czasem pracy. Mamy również do dyspozycji trzy tryby pracy do samodzielnego wyboru lub możemy to zostawić urządzeniu i ono samo będzie zdecydować jaki tryb do aktualnie sprzątanej nawierzchni pasuje najlepiej. Wszystkie informacje i szacowany czas pracy jest wyświetlany na ekranie lcd zamontowanym z tyłu odkurzacza. Kolejnym atutem jest higieniczny pojemnik na kurz. Dzięki niemu nie musimy dotykać brudu i z łatwością możemy wysypać całą zawartość. Urządzenie nie posiada filtrów w pojemniku tylko zamiast niego znajduje się 14 cyklonów które wyrzucają do pojemnika każda najmniejsza drobinkę nie zapychając się. V11 Absolut Pro to prawdziwy król odkurzaczy bezprzewodowych.

PHILIPS SpeedPro Max Aqua FC6904/01

Kolejna propozycja od philipsa tym razem jest to najwyższy model z serii Aqua. Seria philipsa jest pierwsza taką która łączy odkurzacz bezprzewodowy z funkcja sprzątania na mokro. Jest to bardzo udana seria więc aż dwóch przedstawicieli znalazło się w tym zestawieniu. Wyjątkowy system do odkurzania i mycia kontroluje uwalnianie wody, aby zachować optymalną wilgotność na wszystkich twardych podłogach podczas sprzątania. Wkładki z mikro fibry można prać ręcznie lub w pralce. Dzięki wydajnym akumulatorom jedno ładowanie wystarcza na 75 minut pracy w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym oraz 25 minut w trybie Turbo. Naprawdę interesujące rozwiązanie dla kogoś kto ma dość już zwykłego mapa. Za SpeedPro Max Aqua będziemy musieli zapłacić około 2000zł

4.5
Kategorie: Polecane